Відпочинковий комплекс "Фермерська хата"

Відпочинковий комплекс "Фермерська хата", із видом на сад, розташований в селі Мирогоща, за 7 км від міста Дубно та за 37 км від Рівного. На території комплексу знаходиться просторий житловий будинок з гостьовим залом та 5-ма кімнатами для проживання, барбекю-піч та дитячий ігровий майданчик. Крім того, до Ваших послуг пропонуються:

- альтанки та мангали;

- сауна з каркасним басейном;

- волейбольний майданчик;

- більярд;

- настільний теніс;

- дитячий батут.

 

Еко-ферма «Фермерська хата»

Еко-ферма «Фермерська хата» розташована на території однойменного відпочинкового комплексу, що знаходиться неподалік міста Дубно. Уся продукція виключно натуральна, екологічно чиста, оскільки усі корми, що споживають тварини на фермі, вирощені на власних полях без додавання хімічних добрив, засобів та інших шкідливих речовин. Ферма виробляє натуральні, екологічно чисті продукти харчування, сільськогосподарську продукцію, виготовлені старовинними класичними способами. Саме тут ви можете побачити цесарок, кроликів, коня, корів, овечок, свиней, курей, дикого кабана та інших свійських тварин, а також придбати натуральні домашні продукти: сир, сметану, молоко. Найближчим часом еко-ферма поповниться павичами, качками шипунами, в’єтнамськими свинями та поні, на якому зможуть прокататися дітлахи.

Поєднати елементи сільського туризму на еко-фермі можна одночасно із приємним та корисним відпочинком на природі, що забезпечить облаштований відпочинковий комплекс «Фермерська хата».

Деталі за посиланням: http://eco-relax.com.ua/ecofarm.html